Membrane cylindrical tank
- capacity = 50 liter
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 0.60 kg |
Membrane cylindrical tank
- capacity = 50 liter
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 0.60 kg |