[PB10019D] Pulley diameter 100mm hole 19mm type B double
Electrical and accessories / Electric motors / Pulleys / Pulleys type B double Brand: Fluxon Fluxon
Product Code: PB10019D
EAN: 8720028061570
Availability: Sold Out
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
Pulley type B double
- diameter = 100mm
- hole = 19mm
- belt width = 6mm / 16mm
- material = steel
Product Dimensions
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 0.0 kg
Package Dimensions
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm