[RP1201082F] Rubber pad 119mm Falco
Lifts / Rubber lift pads Brand: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Product Code: RP1201082F
14-day return policy.
Rubber pad / rubber support pad
Suitable for Falco lifts.
- dimensions = 119 x 119 x 33mm
- inner diameter = 108mm
Product Dimensions
Length 119 mm
Width 119 mm
Height 33 mm
Weight 0.28 kg
Package Dimensions
Length 119 mm
Width 119 mm
Height 33 mm