Star Impact bit sockets
- 8x star socket = t30, t40, t45, t50, t55, t60, t70, t80
- drive = 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.18 kg |
Star Impact bit sockets
- 8x star socket = t30, t40, t45, t50, t55, t60, t70, t80
- drive = 1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.18 kg |
These other products might interest you