6PT flank socket
- size = 1/4" 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 87 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.03 kg |
6PT flank socket
- size = 1/4" 1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 87 mm |
|---|---|
| Width | 43 mm |
| Height | 18 mm |
| Weight | 0.03 kg |