Hexagon Impact bit sockets
- 8x hex socket = h5, h6, h8, h10, h12, h14, h17, h19
- drive = 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.30 kg |
Hexagon Impact bit sockets
- 8x hex socket = h5, h6, h8, h10, h12, h14, h17, h19
- drive = 1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.30 kg |
These other products might interest you