Valve insert core
- packed by 50 pieces
Product Dimensions
| Length | 19 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 4 mm |
| Weight | 0.001 kg |
Package Dimensions
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.04 kg |
Valve insert core
- packed by 50 pieces
| Length | 19 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 4 mm |
| Weight | 0.001 kg |
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.04 kg |