[WBG186M03] Workbench mobile 2x 2 doors 5 drawers cabinet incl. back panel and top cabinet
Product Code: WBG186M03
EAN: 8720028139606
  • 2 swivel wheels with brakes
  • Back panel
  • Top cabinet
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG186M
  • 2x BG62D2
  • 1x BG62L5
  • 1x BG186WT
  • 4x BG01CE
  • 6x BG62BP
  • 3X BG62WD1
Product Dimensions
Length 1,860 mm
Width 580 mm
Height 2,119 mm
Weight 203.2 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 2,000 mm