Workbench hook / tool hook
This hook is ideal for hanging tools clearly and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
length hooks = 147mm
diameter hooks = 5mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 153 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.09 kg |