Contact tip
Suitable for the MIG MAG torch MLT24 and MLT36.
screw thread = M8
wire thickness = 1,0mm
length = 30mm
50 pieces
Product Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.02 kg |
Package Dimensions
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1.00 kg |