Contact tip
Suitable for the MIG MAG torch MLT24 and MLT36.
screw thread = M6
wire thickness = 1,2mm
length = 28mm
50 pieces
Product Dimensions
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Width | 8 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0.008 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.50 kg |