Contact tip for aluminum
Suitable for the MIG MAG torch MLT401 en MLT501.
screw thread = M8
wire thickness = 0,8mm
length = 30mm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 30 mm |
| Product Width | 10 mm |
| Product Height | 10 mm |
| Product Weight | 0.01 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 140 mm |
| Package Width | 115 mm |
| Package Height | 10 mm |
| Package Weight | 0.68 Kg |