Spring
Suitable for the MIG MAG torch MLT15.
length = 12mm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 12 mm |
| Product Width | 12 mm |
| Product Height | 12 mm |
| Product Weight | 0.01 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 12 mm |
| Package Width | 12 mm |
| Package Height | 12 mm |
| Package Weight | 0.01 Kg |