Ceramic head
Suitable for the plasma torch CUT40WT and is part of the complete parts set CUT40P2.
10 pieces
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 112 mm |
| Product Width | 48 mm |
| Product Height | 32 mm |
| Product Weight | 0.275 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 112 mm |
| Package Width | 48 mm |
| Package Height | 32 mm |
| Package Weight | 0.28 Kg |