Ceramic ring
Suitable for the plasma torch CUT40WT and is part of the complete parts set CUT40P2.
50 pieces
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 105 mm |
| Product Width | 55 mm |
| Product Height | 20 mm |
| Product Weight | 0.2 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 105 mm |
| Package Width | 55 mm |
| Package Height | 20 mm |
| Package Weight | 0.20 Kg |