Double pointed spacer plasma torch
Suitable for the plasma torch PL141.
price per piece
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 40 mm |
| Product Width | 35 mm |
| Product Height | 22 mm |
| Product Weight | 0.008 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 40 mm |
| Package Width | 35 mm |
| Package Height | 22 mm |
| Package Weight | 0.08 Kg |