Double pointed spacer plasma torch
Suitable for the plasma torch PL141.
10 pieces
Product Dimensions
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.008 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.10 kg |
Double pointed spacer plasma torch
Suitable for the plasma torch PL141.
10 pieces
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.008 kg |
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.10 kg |
These other products might interest you