Contact wheel
Suitable for belt grinder BSM150.
axle size = 47mm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 155 mm |
| Product Width | 195 mm |
| Product Height | 195 mm |
| Product Weight | 3.19 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 155 mm |
| Package Width | 195 mm |
| Package Height | 195 mm |
| Package Weight | 3.19 Kg |