Suction Hose
- diameter = 127mm
- material thickness = 0,4mm
- flexible
- with copper
- length = 10m
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 1,300 mm |
|---|---|
| Width | 127 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 1.00 kg |