Wheel weight remover
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 275 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.08 kg |
Wheel weight remover
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 275 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.08 kg |
These other products might interest you