[MLE75HAS] Extension for motorcycle lift ML75HAS
Motorcycle equipment / Motorcycle lifts Brand: Mammuth Mammuth
Product Code: MLE75HAS
EAN: 8720028077090
Availability: Available
  • Packaging
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
Extension / front panel
This extension provides a longer motorcycle lift and is suitable for the ML75HAS.
In combination with the widening set, the lift is also suitable for trikes.
  • length panel = 720mm
  • width panel = 610mm
  • total extension motorcycle lift = 425mm
Product Dimensions
Length 610 mm
Width 720 mm
Height 75 mm
Weight 15.0 kg
Package Dimensions
Length 650 mm
Width 760 mm
Height 85 mm