Extension / front panel
This extension provides a longer motorcycle lift and is suitable for the ML75HAS.
In combination with the widening set, the lift is also suitable for trikes.
length panel = 720mm
width panel = 610mm
total extension motorcycle lift = 425mm
Dimensions du produit :
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 720 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 650 mm |
|---|---|
| Width | 760 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 15,30 kg |