Protective impact socket with plastic cover
- with plastic cover for perfect protection of aluminium rims
- drive = 1/2"
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 0,23 kg |