Protective impact socket with plastic cover
- with plastic cover for perfect protection of aluminium rims
- drive = 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 0.23 kg |