Dop met teflonbescherming
- met teflonbescherming voor de perfecte bescherming van de aluminium velgen
- aansluiting = 1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 0,23 kg |