Long plier set
- 1x long nose straight plier = 11"
- 1x bended nose 45° plier = 11"
- 1x bended nose 90° plier = 11"
- 1x long nose 4 points gripping plier = 11"
Dimensions du produit :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,38 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,49 kg |