Extra lange tangenset
- 1x rechte tang = 11"
- 1x gebogen tang 45° = 11"
- 1x gebogen tang 90° = 11"
- 1x multi propose = 11"
Productafmetingen:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,38 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,49 kg |