For this tool trolley you can chose your own foam ore abs modulles .
Seneca tools is from the best quality and has a lifetime warrenty
Dimensions du produit :
| Length | 830 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 1 000 mm |
| Weight | 60,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 530 mm |
| Height | 1 160 mm |
| Weight | 65,00 kg |