Deze Seneca gereedschapswagen is zelf naar wens in te vullen met foam of abs modules
Seneca gereedschap is ontworpen voor profesioneel gebruik en van de beste kwaliteid,daarom krijgt u levenslang garantie op Seneca gereedschap
Productafmetingen:
| Length | 830 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 1.000 mm |
| Weight | 60,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 530 mm |
| Height | 1.160 mm |
| Weight | 65,00 kg |