Tank adapter / fill adapter
Suitable for R134a cylinders.
Retrofit adapter
Steel
High pressure
1/4" internal thread
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,04 kg |