Tankadapter / Fülladapter
Suitable for R134a cylinders.
Retrofit adapter
Steel
High pressure
1/4" internal thread
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,04 kg |