Tankadapter / vuladapter
Geschikt voor R134a flessen.
Retrofit adapter
Staal
Hoge druk
1/4" binnendraad
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,04 kg |