Gear puller 2 jaw
designed for confined spaces
Special claw design
CR-V
Attention: this product can not be returned
designed for confined spaces
Special claw design
CR-V
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 3,19 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 3,30 kg |