Gear puller 2 jaw
designed for confined spaces
Special claw design
CR-V
Attention: this product can not be returned
designed for confined spaces
Special claw design
CR-V
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 3.19 kg |
Package Dimensions
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 3.30 kg |