Gear puller 2 jaw
zinc plated, drop forged
- size = 14''
Attention: this product can not be returned
zinc plated, drop forged
- size = 14''
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 8,36 kg |