Poelietrekker 2 poot
verzinkt, drop forged
- maat = 14''
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 8,36 kg |