Gear puller 2 jaw
zinc plated, drop forged
- size = 14''
Attention: this product can not be returned
zinc plated, drop forged
- size = 14''
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 8.36 kg |