Alloy two - three jaws 3'' reversible puller
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0,61 kg |
Alloy two - three jaws 3'' reversible puller
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0,61 kg |