Poelietrekker 2-3 poot 3"
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0,61 kg |
Poelietrekker 2-3 poot 3"
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0,61 kg |