Alloy two - three jaws 3'' reversible puller
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0.61 kg |
Alloy two - three jaws 3'' reversible puller
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0.61 kg |