Cutting tools set 3 pieces with box
- 1 = straight scissors
- 1 = mini hacksaw
- 1 = utility knift
- with box
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1,81 kg |