Snijgereedschapset 3 delig met box
- 1 = rechte schaar
- 1 = kleine handzaag
- 1 = stanley mes
- met box
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1,81 kg |