Impact extension bar
Extension bar with ball bearing handle. Especially for use with air tools. The use of this extension bar will make it easier to hold heavy machines.
- lenght = 250mm
- drive = 1"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2.50 kg |