Impact verlengstuk
Verlengstuk met gelagerd handvat. Doordat het handvat gelagerd is is dit ideaal te gebruiken voor op de luchtsleutel. Verlicht het werk met zware machines.
- lengte = 250mm
- 1"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,50 kg |