Kraft-Verlängerung
Extension bar with ball bearing handle. Especially for use with air tools. The use of this extension bar will make it easier to hold heavy machines.
- lenght = 250mm
- drive = 1"
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,50 kg |