Flexible hose clamp screwdriver
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.14 kg |
Flexible hose clamp screwdriver
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.14 kg |