Flexibele schroevendraaier
met deze flexibele schroevendraaier wordt het
schroeven zelfs in moeilijke hoekjes kinderspel.
-1/4 aansluiting
-lengte 290 mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,14 kg |