Sawblade
- suited for circular saw CS250
- size = 250mm
- number of teeth = 180
Product Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 1.55 kg |
Package Dimensions
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1.70 kg |
Sawblade
- suited for circular saw CS250
- size = 250mm
- number of teeth = 180
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 1.55 kg |
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1.70 kg |
These other products might interest you