Zaagblad
- geschikt voor metaal afkortzaag CS250
- maat = 250mm
- aantal tanden = 180
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 1,55 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1,70 kg |
Zaagblad
- geschikt voor metaal afkortzaag CS250
- maat = 250mm
- aantal tanden = 180
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 1,55 kg |
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1,70 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren