Mount plate for winch
- 6750kg / 15000lbs
Product Dimensions
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 9.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 925 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 9.00 kg |
Mount plate for winch
- 6750kg / 15000lbs
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 9.0 kg |
| Length | 925 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 9.00 kg |
These other products might interest you